Adminisztráció, irodai munka

Irodai ügyintéző munkát kínálunk Veszprémben az Italguru Kft-nél

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Bruttó 280000 - 300000 / hónap
2019. 01. 14. 08:39

Az Italguru Kft minőségi italok importjával, nagykereskedelemmel, bolti és internetes  értékesítéssel foglalkozik.

Veszprémben található prémium italokat árúsító üzletünkbe, és nagykereskedésünkbe keresünk egy új munkatársat.

Feladatok:

  • Napi 4-8 órában: minőségi italokat forgalmazó boltunk vezetése, értékesítés, pénztárkezelés, csomagolás, vásárlók kiszolgálása, boltfeltőltés, árazás.

Vagy:

Napi 4-8 órában: adatrögzítés számítógépen, számlázás, egyéb irodai munkák.

Elvárások:

  • Számviteli ismeretek és végzettség,
  • Munkájára igényes, jó kapcsolatkezelő
  • Káros szenvedélyektől mentes,
  • Könyvelési alapismeretek, magas matematikai ismeretek,
  • MS Office ismerete, erős excel tudás
  • Jó megjelenés, magára és munkájára igényes
  • Angol nyelv középfok
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Főiskolai, egyetemi végzettség
  • Kereskedelmi végzettség

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség, 1 év után akár vezetői szint, egy megbízható és dinamikusan fejlödő vállalatnál.
  • Hétfőtől - Péntekig tartó 8 órás munkarend
  • Minőségi munkaszínvonal, és munkahely
  • Nem külföldi multinacionális cég,
  • Magyar tulajdonosok,
  • Változatos munka