Raktározás, logisztika

Raktáros állás Veszprém és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém és környéke
2019. 01. 18. 09:54

Dinamikusan fejlődő cégünk veszprémi telephelyére RAKTÁROS munkatársat keres.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Feladatok:

  • Áru átvétele, kiadása
  • Kézi-gépi anyagmozgatás
  • Komissiózás, csomagolás

Elvárások:

  • Középfokú végzettség, jó kommunikációs készség.
  • Az ideális jelölt önmagára, környezetére és munkájára igényes.
  • Lelkiismeretes, pontos, hosszútávra tervez, önállóan és csapatban is tud dolgozni.

Előnyök:

  • Raktárosi munkakörben és kereskedelemben szerzett tapasztalat, alapfokú számítógépes ismeretek, targoncavezetői jogosítvány.
  • Előny, de nem feltétel a horgászattal kapcsolatos termékek ismerete.

Amit kínálunk:

  • családias környezet
  • versenyképes jövedelem
  • munkába járás térítése
  •  év végi bónusz