Kereskedelem, értékesítés

Kereskedelmi munkatársat keresünk a Fa-Centrumba

Munkavégzés helye: Veszprém
2019. 04. 03. 10:04

Jól megtalálod a hangot az emberekkel? Precíz vagy, és nem okoz gondot az adminisztratív jellegű, számítógépes munkavégzés sem? Gyorsan tanulsz és hatékonyan oldasz meg problémákat?

Akkor Téged keresünk a lakberendezési áruházunkba!

A feladataid a következők lennének:

  • Bútorok és más lakberendezési termékek értékesítése
  • Pénztárgép és számlázóprogram használata, adminisztráció
  • Megrendelések leadása, kapcsolattartás a vásárlókkal és beszállítókkal

Elvárások:

  • Pontosság és precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó készség
  • min. 1-2 éves kereskedelmi tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Proaktív és pozitív hozzáállás
  • Rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Jó fizetés
  • Barátságos környezet, változatos feladatok
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Fiatalos, jó csapat

Előnyt jelent adminisztratív és eladói/értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat! Szintén előnyt jelent, ha értesz a pénztárgép, számlázó- vagy táblázatkezelő program használatához.

Fa-Centrum Bútoráruház, lakberendezési- és barkácsáruház
Veszprém, Orgona utca 1.