Szállítás, fuvarozás

Veszprémben hamburger futár kollégát keres BrandoBurger heti 4 nap

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Nettó 9500 - 15000 / nap
2019. 03. 04. 09:02

Futárt keresünk saját gépjárművel.

Heti fizetés, napi 9500 Ft + Borravaló ( 3500 ft-7500 ft forgalomtól függően) km költség térítés 30 ft/km.

Munkaidő 11-21 hétfőtől szombatig, havi 15 nap vállalása, beosztás szerint.

Bejelentett, hosszú távú munkalehetőség.

Feladatok:

  • Hamburgerek kiszállítása a lehető legrövidebb idő alatt.

Elvárások:

  • Saját gépjármű, km költségtérítéssel (30ft/km)

Előnyök:

  • Veszprém ismerete

Amit kínálunk:

  • 9500ft/nap (havi 15 nap munka = 142500 ft + kb. 60000 ft borravaló + km költségtérítés)