Szakács kollégát keresünk bővülő csapatunkba, Veszprémben

Bővülő csapatunkba keressük éves, bejelentett állású, SZAKÁCS pozícióra új munkatársunkat, aki

  • szeretné a szakmai tudását kibontakoztatni
  • színvonalas, modern és jó hangulatban szeretne dolgozni
  • díjnyertes étteremben szeretné fejleszteni a szakma szépségeit (negyedszerre is első helyezés az Országos Étterem Hét tematikus hét keretében)
  • fix, kiszámítható munkaidőben szeretne dolgozni
  • hosszú távú munkalehetőségre vágyik

Feladatok

  • A rendelkezésére álló nyersanyagokból félkész és kész termékekből, a napnak és az alkalomnak megfelelő ételt készít.
  • Alapanyagok, félkész és készételek kezelése
  • Nyersanyagok feldolgozása (párolása, főzése, sütése), ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Betartja a technológiákat, a hatósági és belső szabályokat

Elvárások

  • középfokú szakképesítés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • kreativitás

Előnyök

  • 1-3 év gyakorlat
  • a'la carte, meleg konyhás étteremben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Állandó, éves (nem idény jellegű munka), teljes munkaidős foglalkoztatás
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Családias, baráti hangulat, jó munka körülmények

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat
  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!