Lejárt hirdetés

Minőségellenőr álláslehetőség Balatonfűzfőn

P-Max Technológia Kft.

Minőségellenőr

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő

1970. 01. 01. 01:00

A P-Max Technológia Kft. 2001. évben alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat.

Főként vízsugaras és fémipari lézervágással, ipari félkész és késztermékek gyártásával, beszállításával, valamint vízsugaras vágógépek, lézergravírozó és vágógépek értékesítéssel foglalkozik.

Telephelyünk Balatonfűzfőn az Ipari Park területén található.

A kereskedelmi tevékenységeinket, szolgáltatásainkat a vevői igények figyelembevételével tökéletesítjük, bővítjük évről évre!

Feladatok

  • Késztermékek kezelése
  • Mennyiségi ellenőrzés / számolás / mérés
  • Minőségvezető munkájának segítése - adminisztratív feladatok

Elvárások

  • Precíz, magabiztos munkavégzés
  • Csapatban való érvényesülés
  • Kiadott feladatok ellátása
  • Tapasztalat minőségellenőr munkakörben

Előnyök

  • Műszaki beállítottság, középfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Kimagasló cafeteria juttatások
  • Európai szintű munkakörülmények
  • Fiatal, összeszokott csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!