Raktározás, logisztika

Raktárvezetői munkatársat keresünk Balatonfűzfőn

Munkavégzés helye: Balatonfűzfő-Fűzfőgyártelep
2019. 06. 11. 12:15

A P-Max Technológia Kft.

2001. évben alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat. Főként vízsugaras és fémipari lézervágással, ipari félkész és késztermékek gyártásával, beszállításával, valamint vízsugaras vágógépek, lézergravírozó és vágógépek értékesítéssel foglalkozik.

Telephelyünk Balatonfűzfőn az Ipari Park területén található. A kereskedelmi tevékenységeinket, szolgáltatásainkat a vevői igények figyelembevételével tökéletesítjük, bővítjük évről évre!

Feladatok:

  • áruátvétel/árukiadás koordinálása, ellenőrzése
  • raktári dolgozók irányítása
  • készletgazdálkodás, raktári ügyviteli rendszer kezelése
  • termelési folyamatok támogatása

Elvárások:

  • raktárosi, logisztikai, illetve szakirányú végzettség.

Előnyök:

  • munkakörben megszerzett tapasztalat
  • érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatások
  • európai-szintű munkakörülmények