Adminisztráció, irodai munka

Adminisztratív ügyintéző munkakörbe kollégát keresünk Veszprémben

Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Nettó 140000 - 160000 / hónap
2019. 07. 11. 11:06

A PureAqua Kft. több, mint 15 éves múlttal rendelkező veszprémi, környezetvédelmi tevékenységet folytató kisvállalat.

Fő profilunk víztisztító, valamint ipari és kommunális szennyvíztisztító rendszerek tervezése és kivitelezése, emellett szakértői, engedélyeztetési, üzemeltetési és karbantartási tevékenységeket is végzünk.

Csapatunk tagjai nem csak munkájukban, de magánemberként is elkötelezettek a környezetvédelem mellett.

A cég magyar tulajdonosi háttérrel, veszprémi központtal az ország egész területén dolgozik (www.pureaqua.hu).

Barátságos, közvetlen munkahelyi környezetben várjuk új munkatársunkat Adminisztratív ügyintéző munkakörre.

Feladatok:

  • Általános ügyviteli feladatok ellátása (postai küldemények fogadása, iktatása, feladása, a cég papír alapú és elektronikus iratainak kezelése, nyilvántartása, nyilvántartások vezetése);
  • Műszaki, mérnöki tevékenységek támogatása (teljesítési igazolások, szállítólevelek elkészítése projektvezetői irányítás alapján, eseti szállítások megszervezése);
  • Kollégák kiküldetéseinek megszervezése;
  • Adatkezelési, adminisztrációs folyamatok fejlesztésében való aktív részvétel.

Elvárások:

  • B kategóriás jogosítvány megléte vezetési gyakorlattal;
  • Pontosság és precizitás a feladatvégrehajtások során;
  • Önálló munkavégzés iránti igény, arra való törekvés;
  • Rugalmasság a változatos feladatok elvégzéséhez;
  • Érettségi / szakközépiskolai végzettség.

Előnyök:

  • Ha pályakezdő vagy;
  • Ha nem vagy pályakezdő, de rendelkezel általános irodai ügyintézői tapasztalattal;
  • Ha képes vagy kreatívan és önállóan kezelni a napi munkavégzés során felmerülő problémákat.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség egy jó hangulatú, fiatalos csapatban;
  • Sokrétű feladatkör, hogy ne fáradj bele a rutinba;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség, amely az előre lépésedet is támogathatja, ha nyitott vagy rá;
  • Fejlett infrastruktúrájú, modern, nyugodt munkakörnyezet;
  • A befektetett munkával és a felvállalt felelősséggel arányos bérezés.