Raktáros, zárjegyező kollégát keresünk Veszprémben

Italguru Kft.
Veszprém
Bruttó 200 000 Ft - 350 000 Ft / hónap
2019. 08. 09.

Az Italguru Kft keres Veszprémben található munkahelyre, könnyű fizikai munkára új Kollégát.

Cégünk minőségi italok forgalmazásával foglalkozik, és keresünk olyan kollégát aki már nem fiatal, de szeretne dolgozni. Precíz és megbízhatóság a fő erénye. Mi kiemelkedő bérezést kínálunk ezért.

Feladatok

  • Reggel 8 és 11 óra között raktári feladatok elvégzése. Áruátvétel, szállítmányok összekészítése, anyagmozgatás.
  • 11-16.30 között, italok zárjegyzése, magyarszövegezése, egyéb raktári feladatok.

Elvárások

  • Megbízható
  • Gyors és ügyes
  • Jó csapatjátékos
  • Kitartó

Amit kínálunk

  • Egy megbízható kereskedelmi cég kínál könnyű fizikai munkát, olyan embernek aki gyorsan tanul, jó kézügyeséggel rendelkezik, figyelmes, és szereti a kihívásokat.
  • Nem szalagmunka, nem unalmas, nem multi
  • Gyorsaság és figyelem=magas jövedelem
  • Munkabér: alapfizetés+üvegenként plusz jövedelem darabszám utáni elszámolás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!