Munkaügy, munkavédelem

HR generalista állás Veszprémben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2019. 09. 23. 13:40

Nagy múltú, magyar tulajdonban lévő veszprémi bútorgyár HR generalista munkakörbe határozott időre kollégát keres.

Feladatok:

  • HR folyamatok hatékony működtetése és fejlesztése,
  • részvétel a bér- és létszámtervezésben,
  • toborzási, kiválasztási projektek lebonyolítása,
  • rendezvények szervezése, állásbörze, stb.
  • humánpolitikát érintő szabályzatok aktualizálása, frissítése,
  • munkaszerződések, munkaköri leírások, tájékoztatók elkészítése,
  • dolgozók be- illetve kiléptetéseinek lebonyolítása, munkaügyi adminisztrációja,
  • a munkakör ellátásához szükséges jogszabályok és előírások megismerése, a munkavégzés során azok alkalmazása,
  • bérszámfejtés előkészítés,
  • havi zárásban való részvétel,
  • nyilvántartások naprakész vezetése, aktualizálása,
  • folyamatos kommunikáció és egyeztetés a munkavállalókkal, társosztályokkal, hatóságokkal,
  • szervezeti vezetők támogatása humán erőforrással kapcsolatos ügyekben.

Elvárások:

  • HR vagy gazdasági végzettség,
  • további előnyt jelent a bér- és tb ügyintézői szakképesítés,
  • legalább 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • előny a termelői vállalatnál vagy gazdasági vállalkozásnál eltöltött szakmai tapasztalat,
  • naprakész munkaügyi ismeretek,
  • önállóan dolgozni tudó, de együttműködő személyiség,
  • számítógép felhasználói ismeretek (Office, Word, Excel),
  • fontos a humán munkaterület iránti elhivatottság és az emberekkel való közvetlen kapcsolatteremtés.

Amit kínálunk:

  • személyi alapbér megegyezés alapján,
  • egyéb béren kívül juttatások,
  • barátságos munkahelyi környezet,
  • változatos munkakör,
  • megunhatatlan „fa illat”