Veszprémben egészségügyi adminisztrátor pozícióba kollégát keresünk

Plazmazóna Kft.
Veszprém
2019. 09. 27.

Érdekel az egészségügy területe? Pályakezdő vagy? Vagy éppen már nem vagy pályakezdő? Tudsz pontosan dolgozni akkor is, ha nagy a pörgés körülötted? Szeretnél modern, exkluzív munkakörnyezetben dolgozni? Csapatjátékos vagy? Szeretnél részese lenni egy olyan munkahelynek, ami Veszprémben elsőként nyitja meg kapuit? Dinamikusan fejlődő országos hálózatunk legújabb tagja Veszprém, ahová

EGÉSZSÉGÜGYI ADMINISZTRÁTOR

pozícióba keressük plazma centerünk csapatának tagjait.

TE LEHETSZ CSAPATUNK OSZLOPOS TAGJA, HA SZÍVESEN VÉGZED AZ ALÁBBI FELADATOKAT:

  • Időpont egyeztetése a plazmaadókkal
  • Plazmaadók tájékoztatása, eligazítása
  • Adatok rögzítése, adatbázis vezetése, teljes körű adminisztráció elvégzése
  • Vérnyomás, hemoglobin szint, testhőmérséklet mérése
  • Pénztárkezelés

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

  • Határozatlan idejű szerződést, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Versenyképes fizetést
  • Kiváló munkakörülményeket
  • Teljes körű oktatást (betanítás)
  • Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapatot, nyugodt légkört

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:

  • Középfokú végzettséget
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteket (Word, Excel, Internet)
  • Pontos, precíz, alapos, de kellően dinamikus munkavégzést
  • Átlag feletti kommunikációs képességet, pozitív kisugárzást

ELőnyt jelent SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • A hasonló területen szerzett tapasztalatod
  • Egészségügyi területen szerzett szakképesítésed

JELENTKEZZ csapatunkba a "Jelentkezem" gombra katttintva  fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a pozíció és a város nevének feltűntetésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános