Egészségügyi asszisztens pozícióba kollégát keresünk Veszprémben

Plazmazóna Kft.
Veszprém
2019. 09. 27.

ÉVEK ÓTA AZ EGÉSZSÉGÜGYBEN DOLGOZOL?  Nem vagy elégedett a jelenlegi munkahelyeddel? Nem munkát, hanem hivatást keresel? Szeretnéd munkádat korszerűen berendezett és eszközökkel jól felszerelt munkahelyen végezni? Szeretnél részese lenni egy újonnan nyíló veszprémi munkahelynek? Dinamikusan fejlődő országos hálózatunk legújabb tagja Veszprém, ahová

EGÉSZSÉGÜGYI ASSZISZTENS

pozícióba keressük plazma centerünk csapatának tagjait.

TE LEHETSZ CSAPATUNK OSZLOPOS TAGJA, HA SZÍVESEN VÉGZED AZ ALÁBBI FELADATOKAT:

  • Plazmaadók általános tájékoztatása a plazmaadás folyamatáról
  • Vénabiztosítás és a plazmaferezis szakszerű elvégzése (előzetes oktatást követően)
  • Plazmaferezis során folyamatos kommunikáció a plazmaadókkal
  • Szükséges adminisztráció precíz és pontos elvégzése
  • Időpont egyeztetése a plazmaadókkal
  • Plazmaadók tájékoztatása, eligazítása
  • Adatok rögzítése, adatbázis vezetése, teljes körű adminisztráció elvégzése
  • Vérnyomás, hemoglobin szint, testhőmérséklet mérése
  • Pénztárkezelés

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

  • Határozatlan idejű szerződést, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Versenyképes fizetést
  • Kiváló munkakörülményeket
  • Teljes körű oktatást (betanítás) és folyamatos belső képzéseket

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:

  • Legalább középfokú OKJ-s egészségügyi szakképesítést
  • Szakdolgozói kamarai tagságot, érvényes működési engedélyt
  • Vénabiztosításban szerzett gyakorlatot
  • Kiemelkedő kommunikációs készséget és empátiát az emberek felé
  • Monotonitás tűrést

ELőnyt jelent SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • A releváns szakmai tapasztalat egészségügyi területen
  • A plazmaferezisben, vénabiztosításban, aneszteziológia területén szerzett tapasztalat

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

JELENTKEZZ csapatunkba a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a pozíció és a város nevének feltűntetésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános