Minőségbiztosítási és centervezetői asszisztens állás Veszprémben

Plazmazóna Kft.
Veszprém
2019. 09. 27.

ÉRDEKEL A MINŐSÉGBIZTOSÍTÁS? Nem zavar, ha munkádat szigorú előírások alapján kell végezned? Precíz vagy és a szabályokat betartva végzed a munkád? Szeretnél részese lenni egy újonnan nyíló veszprémi munkahelynek? Dinamikusan fejlődő országos hálózatunk legújabb tagja Veszprém, ahová

MINŐSÉGBIZTOSÍTÁSI ÉS CENTERVEZETŐI ASSZISZTENS

pozícióba keressük plazma centerünk csapatának tagját.

TE LEHETSZ CSAPATUNK OSZLOPOS TAGJA, HA SZÍVESEN VÉGZED AZ ALÁBBI FELADATOKAT:

  • A plazma center minőségbiztosítási rendszerének felügyeletében és folyamatos ellenőrzésében való közreműködés
  • A minőségügyi rendszer szakszerű dokumentálásának biztosítása
  • Belső szabályzatok, dokumentumok előkészítése; széles körű adminisztráció
  • Minőségbiztosítási vezető munkájának támogatása
  • Centervezető munkájának támogatása
  • Közreműködés az állomás előírások szerinti működésének biztosításában

AMIT MI KÍNÁLUNK NEKED:

  • Határozatlan idejű szerződést, teljes munkaidős foglalkoztatással
  • Versenyképes fizetést
  • Kiváló munkakörülményeket
  • Teljes körű oktatást (betanítás) és folyamatos belső képzéseket
  • Dinamikusan dolgozó, pozitív személetmódú csapatot, nyugodt légkört

AMIT ELVÁRUNK TŐLED:

  • Legalább középfokú releváns szakirányú végzettséget (minőségbiztosítás; közgazdaságtan; természettudományok, egészségügy)
  • Minőségbiztosítási terület iránti fokozott érdeklődést
  • Felelősségtudatos, pontos, szabálykövető munkavégzést
  • Dinamikus, proaktív munkavégzést
  • Átlag feletti precizitást

ELőnyt jelent SZÁMODRA A KIVÁLASZTÁS SORÁN:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat
  • GMP ismeretek
  • Angol nyelv társalgási szintű ismerete

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Veszprém

JELENTKEZZ csapatunkba a "Jelentkezem" gombra kattintva fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel a pozíció és a város nevének feltűntetésével.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános