Fizikai, segéd, betanított munka

Minőségellenőr állás veszprémi munkavégzéssel

Munkavégzés helye: Veszprém
2019. 10. 17. 11:48

Formel D Magyarország Kft.

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Minőségellenőr

Német tulajdonú autóipari beszállító cég veszprémi munkavégzéssel

MINŐSÉGELLENŐR

munkatársakat keres.

  • Válogatás / vizuális ellenőrzés / utómunka

Feladatok:

  • Multinacionális cégeknél (autóipar) történő minőségellenőri feladatok határidőre és megfelelő minőségben történő ellátása az előírt munkautasításoknak megfelelően
  • Hasonló alkatrészek válogatása és utómunkálása
  • Dokumentáció töltése, naprakészen tartása

Elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszakos munkarend vállalása: H-P, napi 8 óra munka
  • Rugalmasság
  • Szükséges a jó kézügyesség és megfigyelőképesség
  • Precíz, megbízható, felelősségteljes munkavégzés

Előnyök:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria
  • Biztos, bejelentett munka
  • Hosszútávú lehetőség
  • Utazási költségtérítés