Marketing, média, újságírás, PR

Balaton Plázába keresünk hostess munkavállalót

Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Nettó 1000 - 1250 / óra
2019. 11. 29. 08:43

Balaton Plázába keresünk hostesst december 5-22-ig minden csütörtök, péntek szombat és vasárnapi napokra.

Munkaidő 12 órától 20 óráig.

Fizetés függ az elvállalt napok számától.

Nettó 1000 Ft-1250 Ft- ig.

Jelentkezés fényképes rövid önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok:

  • Vásárlók tájékoztatása az akciónkról.

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Előnyök:

Amit kínálunk:

  • Fix óradíj.