Egyéb munkalehetőségek

Hivatásos felügyelő kollégát keres a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Bruttó 253000 - 0 / hónap
2020. 02. 12. 12:11

Hivatásos szolgálati jogviszonyba felügyelőket keres a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet határozatlan időtartamra.

Feladatok:

  • A hivatásos felügyelők ellátják a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézetben a fogvatartottak őrzését, felügyeletét, ellenőrzését, valamint beoszthatók őr-, készenléti- és járőr szolgálati feladatok ellátására, előállítási, szállítási és kísérési feladatokra, biztosítási feladatok ellátására.

Elvárások:

  • magyar állampolgárság,
  • állandó belföldi lakhely,
  • 18-55 életév között
  • egészségügyi, pszichikai, fizikai alkalmasság,
  • büntetlen előélet,
  • érettségi vagy szakiskolai végzettség

Előnyök:

  • Előnyt jelent a felhasználói szintű számítógépes ismeret.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaviszony
  • illetmény

Egyéb juttatások:

  • éves cafeteria
  • útiköltség (86%-ban tömegközlekedési eszköz vagy 15 Ft/km gépjárművel
  • egyenruházat biztosítása
  • ingyenes parkolási lehetőség, az intézet kondicionálótermének és szaunájának korlátlan díjmentes használata
  • kedvezményes üdülési lehetőségek, rehabilitációs, rekreációs lehetőségek
  • önköltségi áron meleg étel biztosítása
  • teljesítmény juttatás
  • idegennyelv tudási pótlék