Őrzés-védelem

Fegyveres biztonsági őröket keres a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet

Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Bruttó 210000 - 0 / hónap
2020. 02. 12. 12:13

Határozatlan időtartamra munkavállói jogviszonyba fegyveres biztonsági őröket keres a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet.

Feladatok:

  • A fegyveres biztonsági őrök a Veszprém Megyei Büntetés-végrehajtási Intézet területére történő be- és kiléptetés végrehajtásával, objektumvédelmi tevékenységgel, járőrözési tevékenység végrehajtásával járulnak hozzá a biztonság fenntartásához, emeléséhez.
  • Munkájuk során fogvatartottal munkakapcsolatba nem kerülnek.

Elvárások:

  • 18. életévet betöltött magyar állampolgár
  • állandó belföldi lakóhely;
  • legalább alapfokú iskolai végzettség
  • egészségügyi, pszichológiai alkalmasság;
  • büntetlen előélet

Előnyök:

  • Fegyveres biztonsági őri végzettség előny, den em feltétel.

Amit kínálunk:

  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • munkabér

Egyéb juttatások:

  • éves cafeteria
  • útiköltség (86%-ban tömegközlekedési eszköz vagy 15 Ft/km gépjárművel
  • egyenruházat (10 M gyakorló öltözet FBŐ karjelvénnyel, felirattal)
  • ingyenes parkolási lehetőség, az intézet kondicionálótermének és szaunájának korlátlan díjmentes használata
  • önköltségi áron meleg étel biztosítása