Lejárt hirdetés

CNC lézergépkezelő állás Balatonfűzfőn

P-Max Technológia Kft.

Gépkezelő

1970. 01. 01. 01:00

A P-Max Technológia Kft.

2001. évben alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat. Főként vízsugaras és fémipari lézervágással, ipari félkész és késztermékek gyártásával, beszállításával, valamint vízsugaras vágógépek, lézergravírozó és vágógépek értékesítéssel foglalkozik.

Telephelyünk Balatonfűzfőn az Ipari Park területén található. A kereskedelmi tevékenységeinket, szolgáltatásainkat a vevői igények figyelembevételével tökéletesítjük, bővítjük évről évre!

Feladatok

  • Trumpf Fiber lézervágógép kezelése.

Elvárások

  • Szakírányú középfokú műszaki végzettség,
  • Precíz, magabiztos munkavégzés,

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • hosszú távú munkalehetőség,
  • 8 órás munkaidő,
  • versenyképes fizetés,
  • béren kívüli juttatások.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérem küldje be önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva, és várja munkatársunk jelentkezését.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!