Területi képviselő-üzletkötő munkakörbe kollégát keresünk Veszprém megye és környéke területre

Pannon Kávé Kft.

Nettó 250 000 Ft - 600 000 Ft / hónap
2020. 02. 26.

A magyarországi kávészolgáltatási piac meghatározó cége,a Pannon Kávé Kft., értékesítési csapatának bővítése céljából

Üzletkötő - Területi képviselő kollégát keres Veszprém megye és környéke területre.

Feladatok

  • a cég már meglévő partnereivel (vendéglátóipari egységek, üzemek, irodák) való rendszeres kapcsolattartás
  • új partnerekkel történő szerződéskötés
  • kávégépek, italautomaták kihelyezése, elszámoltatása, alapanyaggal történő ellátása
  • a piaci versenytársak tevékenységének folyamatos figyelemmel kísérése
  • akciók vevők részére történő kommunikálása, értékesítés
  • marketingtevékenység kifejtése az értékesítési pontokon

Elvárások

  • "B" kategóriás jogosítvány
  • középfokú végzettség
  • legalább 2 éves kereskedelmi, értékesítői tapasztalat (hasonló területen szerzett gyakorlat előny)
  • kiváló kapcsolattartó és kommunikációs készség
  • mobilitás

Előnyök

  •  Területi munka
  • Ömnálló munkaidő beosztás (feladatok függvényében)
  • Rugalmas munkaidő
  • Forgalom növekedésével arányosan változó jövedelem
  • Már bevezett termék és területi jelenlét

Amit kínálunk

  • a tevékenység végzéséhez szükséges autó
  • mobiltelefon
  • versenyképes javadalmazás
  • hosszú távú szakmai fejlődés
  • vállalkozói jogviszony

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!