Kereskedelem, értékesítés

A Tom Market Kft.-nél területi képviselő álláslehetőség

Munkavégzés helye: Veszprém
2020. 03. 25. 12:30

A Tom Market Kft. (www.tommarket.hu) 100%-os magyar tulajdonban lévő vállalkozás, amely kisbolthálózatát franchise rendszerben működteti. A cég 2008-as alapítása óta a hálózatba tartozó üzletek és szerződött franchise partnereink száma évről évre növekszik. 2019-ben, már több mint 150 bolttal összesen 12 magyarországi megyében vagyunk jelen.

Célunk, hogy egy országosan ismert professzionális megjelenésű kisbolt hálózatot hozzunk létre és működtessünk, amihez a területi képviselő kollégák munkája kulcsfontosságú.

Területi képviselő

Feladatok:

A munkával kapcsolatos főbb feladatok:

  • 4 hetes túraterv alapján napi 4-5-6 bolt meglátogatása adott területen
  • 4 hetes telefonhívás terv elkészítése, partnerek két heti felhívása
  • Franchise szerződés aláírásnál részvétel
  • Heti egy irodai munkanapon kereskedelmi értekezleten való részvétel, adminisztratív tevékenység elvégzése, a hét többi napján partnerlátogatás
  • Információk maradéktalan és pontos átadása a társosztályoknak
  • Folyamatos feedback gyűjtése partnerektől, megosztása a vezetőséggel, kollégákkal
  • Kintlévőség kezelés folyamatában való részvétel

Elvárások:

Szeretnénk, ha új munkatársunkra a következő állítások lennének igazak:

  • Minium egy év releváns munkatapasztalata van hasonló munkakörben
  • Kereskedelmi szemlélettel és minimum középfokú végzettséggel rendelkezik
  • Kommunikációjára a határozottság és nyitottság, helyzetfelismerő képességére a gyorsaság jellemző
  • Képes önálló és dinamikus munkavégzésre, kiváló a problémamegoldó készsége
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetési rutinnal rendelkezik
  • Motivált, a cég és hivatása iránt elkötelezett munkavállalói szemlélettel bír, hosszútávon tervez

Amit kínálunk:

Cégünk által biztosított juttatások:

  • Versenyképes alapbér és bónuszlehetőség havi szinten
  • Szolgálati gépjármű magán használatra, illetve egyéb munkavégzéshez szükséges eszközök (mobiltelefon, laptop)
  • Határozatlan idejű munkaszerződés, három hónapos próbaidővel
  • Stabil hátterű és folyamatosan fejlődő vállalati háttér, amelyhez az Ön munkája is hozzájárul
  • Támogató vezetőség, összetartó csapat, céges rendezvények

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Veszprém megye, Zala megye, Fejér megye