Raktárvezető munkatársat keresünk Balatonfűzfőre

A P-Max Technológia Kft.

2001. évben alakult, 100 százalékban magyar tulajdonú vállalat. Főként vízsugaras és fémipari lézervágással, ipari félkész és késztermékek gyártásával, beszállításával, valamint vízsugaras vágógépek, lézergravírozó és vágógépek értékesítéssel foglalkozik.

Telephelyünk Balatonfűzfőn az Ipari Park területén található. A kereskedelmi tevékenységeinket, szolgáltatásainkat a vevői igények figyelembevételével tökéletesítjük, bővítjük évről évre!

Feladatok

  • áruátvétel/árukiadás koordinálása, ellenőrzése
  • raktári dolgozók irányítása
  • készletgazdálkodás, raktári ügyviteli rendszer kezelése
  • termelési folyamatok támogatása

Elvárások

  • Középfokú logisztikai végzettség,
  • Jó kommunikációs képesség, precíz munkavégzés és gyors problémamegoldó készség.

Előnyök

  • munkakörben megszerzett tapasztalat
  • érvényes targoncavezetői engedély

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • cafeteria juttatások.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!