Menedzsment

Üzletvezető álláslehetőség lakberendezési áruházban

Munkavégzés helye: Veszprém
2020. 05. 11. 09:37

Érdekel a lakberendezés, bútorok, barkácsolás világa? Dolgoztál már kereskedelemben és nem okoz gondot a vásárlókkal való kommunikáció, vagy a sales? Úgy gondolod, képes vagy embereket irányítani és felmerülő problémákat hatékonyan megoldani? Akkor az üzletvezetői pozíciónk érdekes lehet a számodra.

Kattints a "Jelentkezem" gombra, és töltsd ki rövid jelentkezési lapunkat! Jelentkezés nettó bérigény megjelölésével, fényképes önéletrajzzal lehetséges.

FONTOS: A jelentkezési lap kitöltéséhez Google fiókba történő bejelentkezés szükséges.

Feladatok:

  • A megrendelések, szállítások szervezése és menedzselése
  • A munkatársak munkavégzésének szervezése és ellenőrzése
  • Adminisztráció (készletkezelés, számlázás, ajánlatok készítése)
  • Kommunikáció az ügyfelekkel, vásárlókkal; reklamációkezelés
  • Az értékesítés szervezése és segítése, az értékesítést és a vállalkozás fejlődését segítő stratégiák, ötletek tervezése és megvalósítása.

Elvárások:

  • Min. 2-3 év kereskedelemben (vagy hasonló területen) szerzett tapasztalat
  • Egyetemi vagy egyéb felsőfokú végzettség
  • Magas szintű problémamegoldó készség
  • Magas szintű kommunikációs készségek
  • Igényes, rendezett, pontos munkavégzés
  • Pozitív, ügyfélcentrikus hozzáállás
  • Munkabírás, megoldásorientált gondolkodásmód, motiváció
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Biztos munkahely 20 éve működő, fejlődő Kft-nél
  • Önálló mozgástér az áruház vezetésében
  • Lehetőség az ötleteid, elképzeléseid megvalósítására a tulajdonosokkal együttműködésben
  • Vezetői pozíció
  • Magas elérhető juttatások
  • Változatos feladatok és sokszínű munkakör kisvállalkozásnál
  • Kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség a kihívások megoldása által.