Szakmunka

Autóvillamossági szerelő állás Veszprémben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2020. 06. 30. 16:34

Autóelektronikai berendezések szerelésével, ( autóriasztó, autórádió, ablakemelő, sebváltózár, tolatóradar, autóhangszóró stb.. ) foglalkozó veszprémi székhelyű, több mint 25 éves múlttal rendelkező kft keres munkájára igényes kollégát.

Érdeklődni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok:

  • Autóriasztók, autórádiók, ablakemelők, sebváltózárak, tolatóradarok, autóhangszórók, ülésfűtések, nyomkövető berendezések beszerelése gépjárművekbe.

Elvárások:

  • Autóelektronikai műszerész vagy autóvillamossági szerelő vagy műszerész autóelektronikai gyakorlattal.

Előnyök:

  • Szakterületen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Korszerű munkakörülmények
  • Cafetéria juttatás
  • Szakmai továbbképzések