Raktározás, logisztika

Bútorszerelő és raktáros állás Veszprémben

Munkavégzés helye: Veszprém
2020. 09. 23. 18:35

Veszprémi lakberendezési áruházba keresünk raktáros kollégát árumozgatásra, a lapra szerelt bútorok összeszerelésére.

  • Több mint 20 éve működő, stabil és fejlődő cég
  • Központi elhelyezkedés, jó megközelíthetőség Veszprémben
  • Jó csapat, barátságos munkakörnyezet
  • Jó fizetés

Asztalosipari, faipari vagy hasonló végzettség vagy szakmai tapasztalat előnyt jelent!
A lényeg, hogy ne okozzon gondot a fizikai munka és a lapra szerelt bútorok összeszerelése.

Kérjük azt is jelöld meg a jelentkezésnél, hogy mennyit szeretnél keresni (nettó bérigény).

Fa-Centrum Veszprém Kft.
Veszprém, Orgona utca 1.
www.facentrum.hu

Feladatok:

A feladataid a következők lennének:

  • Áruátadás, áruátvétel
  • Lapraszerelt bútorok összeszerelése
  • A raktár kezelése és rendben tartása
  • Az áruház és környezetének tisztántartása
  • Karbantartási munkák és egyéb könnyű fizikai munka
  • Az értékesítők munkájának a segítése

Elvárások:

  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Jó állóképesség, fizikum
  • Jó kommunikációs készségek
  • Érettségi és min. 2-3 éves szakmai tapasztalat