Lejárt hirdetés

Építőipari művezetői állás Pétfürdőn

Maximál Zrt.

Egyéb építőipari munkák

Munkavégzés helye: Pétfürdő

1970. 01. 01. 01:00

Építőipari művezető állás Pétfürdőn.

Építőipari kivitelezés. Munkacsoport napi közvetlen irányítása.

Költséghatékony gazdálkodás a rábízott erőforrásokkal.

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Feladatok

  • Építőipari beruházások, projektek, építéshelyi irányítása,
  • Alvállalkozók munkájának, anyagbeszállítások, helyi organizáció irányítása, összehangolása, építési napló vezetése, napi adminisztráció,
  • Alvállalkozói szerződések, műszaki tervek, törvényi előírások betartatása, műszaki ütemtervek készítése, betartatása, alvállalkozói építési napló vezetésének ellenőrzése.

Elvárások

  • Minimum középfokú műszaki végzettség
  • Minimum 3 év építőipari kivitelezés operatív irányítása terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Kiviteli tervek olvasása
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Precizitás, agilitás, rugalmasság, kiemelkedő problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Műszaki ellenőri jogosultság, felelős műszaki vezetői jogosultság
  • Magas építő technikusi végzettség
  • "C" kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk

  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag (cafetéria, mobiltelefon stb.)
  • Kötetlen munkaidő-beosztás
  • Azonnali kezdési lehetőség
  • Nagy volumenű beruházásokban való részvétel
  • Változatos, valós szakmai kihívás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető