Lejárt hirdetés

Irodavezetőt keresünk veszprémi csapatunkba

PureAqua Kft.

Irodavezető

Munkavégzés helye: Veszprém

Nettó 190000 - 210000 / hónap
1970. 01. 01. 01:00

A PureAqua Kft. közel 15 éves múlttal rendelkező veszprémi, környezetvédelmi tevékenységet folytató kisvállalat. Fő profilunk víztisztító, valamint ipari és kommunális szennyvíztisztító rendszerek tervezése és kivitelezése, emellett szakértői, engedélyeztetési, üzemeltetési és karbantartási tevékenységeket is végzünk. Csapatunk tagjai nem csak munkájukban, de magánemberként is elkötelezettek a környezetvédelem mellett.

Cégünk magyar tulajdonosi háttérrel, veszprémi központtal az ország egész területén dolgozik (www.pureaqua.hu).

Barátságos, közvetlen munkahelyi környezetben várjuk új munkatársunkat Irodavezető munkakörre.

Feladatok

  • Bármilyen, a cég által kijelölt hivatalos ügyben meghatalmazás alapján történő eljárás (pl. önkormányzati eljárások, közszolgáltatókkal ügyintézés);
  • Dokumentumkezelés - hivatalos dokumentumok, szerződések befogadása, nyilvántartása, rendszerezése papír alapon és elektronikusan;
  • Kollégák munkaviszonyához kapcsolódó ügyintézés (pl. ki- és beléptetés, létszámadatok, dokumentumok kezelése, orvosi vizsgálatok nyilvántartása és felügyelete, munkavédelmi adminisztráció és ügyintézés stb.);
  • Biztosítási ügyintézés;
  • Eszköznyilvántartás vezetése;
  • Gépjárműflotta kezelése, irodaház ügyintézés (takarítás, irodabútor beszerzés stb.)
  • A cég megfelelő adminisztratív működésének biztosítása (postai ügyintézés, informatikai kapcsolattartás, vendégek fogadása, vezetők és kollégák támogatása, egyéb, az irodai működéshez kapcsolódó ügyintézés);
  • Szakmai projektekhez kapcsolódó adminisztratív támogatás.

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány megléte vezetési gyakorlattal;
  • Pontosság és precizitás a feladatvégrehajtások során;
  • Önálló munkavégzés iránti igény, arra való törekvés;
  • Rugalmasság a változatos feladatok elvégzéséhez;
  • Jó priorizálási képesség a hatékony munkavégzéshez;
  • Proaktivitás, hogy együtt tudjunk fejleszteni és fejlődni;
  • Megbízhatóság, hogy hosszú távon hatékonyan tudjunk együttműködni;
  • Minimum érettségi / szakközépiskolai végzettség.

Előnyök

  • Ha hasonló területen szereztél tapasztalatot;
  • Ha képes vagy kreatívan és önállóan kezelni a napi munkavégzés során felmerülő problémákat.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség egy jó hangulatú, fiatalos csapatban;
  • Többrétű feladatkör, hogy ne fáradj bele a rutinba;
  • Folyamatos fejlődési lehetőség az általad képviselt területen;
  • Fejlett infrastruktúrájú, modern, nyugodt munkakörnyezet;
  • A befektetett munkával és a felvállalt felelősséggel arányos bérezés.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!