Könyvelő-bérszámfejtő pozícióba kollégát keresünk Veszprémben

"Szent Anna" Kft.
Veszprém
Bruttó 250 000 Ft - 300 000 Ft / hónap
2020. 08. 25.

Veszprém belvárosában, 25 éve jól működő üzletviteli tanácsadói cég és könyvelőiroda keres tapasztalt csapatába könyvelő-bérszámfejtő munkatársat, azonnali kezdéssel.

Feladatok

Elvégzendő feladatok: (típusú cégek: Kft.,Bt.,  Kata- E.V.)

  • Könyvviteli feladatok teljes körű ellátása (vevő, szállító, pénztár, bank, vegyes)
  • Pénzügyi riportok előkészítése a gazdasági vezető számára
  • Havi, negyedéves áfa bevallások elkészítése, beadása
  • Esetleges A60- as összesítő bevallások elkészítése, beadása
  • Egyszerűsített éves beszámolók összeállítása beadása

Elvárások

  • Szakkirányú végzettség

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!