Műszaki rajzoló, szerkesztő állás Veszprémben

PureAqua Kft.

Műszaki rajzoló

Munkavégzés helye: Veszprém

2021. 04. 28. 11:19

A PureAqua Kft. több, mint 15 éves múlttal rendelkező veszprémi, környezetvédelmi tevékenységet folytató vállalkozás.

Fő profilunk víz-, valamint szennyvíztisztító rendszerek tervezése és kivitelezése, emellett szakértői, engedélyeztetési, üzemeltetési és karbantartási tevékenységeket is végzünk.

Csapatunk tagjai nem csak munkájukban, de magánemberként is elkötelezettek a környezetvédelem mellett.

Cégünk magyar tulajdonosi háttérrel, veszprémi központtal az ország egész területén dolgozik (pureaqua.hu).

Feladatok

AMIBEN A TÁMOGATÁSODRA VAN SZÜKSÉGÜNK:

  • engedélyezési és kivitelezési tervdokumentációk rajzi munkarészeinek szerkesztése;
  • papír alapú tervdokumentációk digitalizálása;
  • 2D helyszínrajzok összeállítása felmérési rajzok, létesítménytervek alapján;
  • 2D technológiai folyamatábrák, blokksémák, hidraulikai hossz-szelvények, létesítményrész rajzok, elrendezési rajzok elkészítése technológusi instrukciók/vázlatok alapján;
  • helyszíni felmérések elvégzése-vázlatok készítése.

Elvárások

JELENTKEZZ, HA ÚGY ÉRZED MEGVAN BENNED:

  • a műszaki területek iránti érdeklődés és a műszaki érzék;
  • az önálló tanulás képessége, hogy ne azon múljon a fejlődésed és előre jutásod, hogy mások mennyi időt tudnak abba fektetni;
  • a kreativitás, hogy hozzá tudj járulni a problémák megoldásához és a fejlesztésekhez;
  • a precizitás, hogy ne a javítások vigyék el az energiáidat;
  • a lelkesedés, hogy a vonalak rajzolgatásánál többet tudjunk kihozni a közös munkából, és akár más területen is be tudjunk vonni a munkákba;
  • a fentiek mellett szükséges, hogy minimum középfokú végzettséggel és B kategóriás vezetői engedéllyel rendelkezz.

Előnyök

KÖZELEBB HOZ MINKET EGYMÁSHOZ:

  • középfokú végzettségedet műszaki vonalon szerezted;
  • ha láttál már közelebbről számítógépes tervező programokat (CAD szoftverek stb.).

Amit kínálunk

  • a járványhelyzet által meg nem ingatott, hosszú távú, stabil munkalehetőség;
  • mérnöki gárda, aki támogatja a munkádat és a fejlődésedet;
  • a béredet hosszútávon a befektetett munkád, a hozzáállásod és az általad felvállalt felelősség határozza meg;
  • folyamatos fejlődési lehetőség;
  • barátságos, közvetlen környezet;
  • fejlett infrastruktúrájú, modern, nyugodt munkakörnyezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!