Éjszakai konyhai takarítói munka Veszprémben

Takarítás Mánia Kft.

Takarító, takarítónő

Munkavégzés helye: Veszprém

2021. 07. 23. 10:12

Tisztelt Munkavállalók!

Veszprémben lévő étterembe keresünk új munkatársat.

Havi nettó fizetés: 150 000 Forint.

Munkavégzés ideje: 24.00-06.00-ig

Jelentkezni kizárólag fényképes önéletrajzzal az oldalon keresztül vagy a bejelentkezés után látható telefonszámon lehetséges.

Feladatok

  • Konyhai területek tisztán tartása, konyhai gépek, berendezések tisztítása, fekete mosogatás.
  • Vendégtér, mosdók, konyha napi szintű tisztán tartása

Elvárások

  • Kizárólag veszprémi lakosok jelentkezését várjuk.
  • Betanulást követően önálló, precíz munkavégzés, megbízhatóság, kitartás és jó állóképesség, feddhetetlenség.

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű, 6 órás munkaviszony, hosszútávú munka.
  • Teljes körű betanítás minden feladatra, tervezhető 2+2 beosztás folyamatos munkarendben (2 nap munka, 2 nap pihenő).
Telefonszám megtekintése

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!