Gépoperátor pozícióban munkalehetőség Veszprémben

Gépoperátor munkatársat keresünk.

Feladatok

  • Gépegységek működtetése, átszerelése
  • Termék specifikációnak megfelelő termékek gyártása
  • Minőség ellenőrzések/CRQS/, mérések végzése és azok dokumentálása
  • Beavatkozás nem megfelelő minőségű termék gyártása esetén
  • Mix, szószok érzékszervi vizsgálata és dokumentálása
  • ECHO műszaknapló vezetése és adatgyűjtés digitális formában
  • Fejlesztési javaslatok, ötletek benyújtása, megvalósítása a veszteségek csökkentése céljából
  • Higiéniai mosatások, javító intézkedések elvégzése, oktatások tartása

Elvárások

  • Középfokú műszaki végzettség/szakképesítés, vagy minimum 1 év hasonló munkakörben, gyártási területen szerzett tapasztalat
  •  Legalább középfokú képesítés
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógép felhasználó szintű ismerete

Amit kínálunk

  • Hosszú távú fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Versenyképes bérezés és juttatások
  • Kiemelt műszakpótlék - délután 15%, éjszaka 50%
  • Unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • Jégkrém juttatás
  • Céges buszjárat és útiköltség támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott