Technológiai szervizes munkatársat keresünk szennyvíz-, ivóvízkezelési területre

PureAqua Kft.

Egyéb munkalehetőségek

Munkavégzés helye: Országosan

Bruttó 270000 - 330000 / Hónap
2021. 07. 30. 10:49

A PureAqua Kft. több, mint 15 éves múlttal rendelkező veszprémi, környezetvédelmi tevékenységet folytató vállalkozás.

Fő profilunk víz-, valamint szennyvíztisztító rendszerek tervezése és kivitelezése, emellett szakértői, engedélyeztetési, üzemeltetési és karbantartási tevékenységeket is végzünk.

Csapatunk tagjai nem csak munkájukban, de magánemberként is elkötelezettek a környezetvédelem mellett.

Cégünk magyar tulajdonosi háttérrel, veszprémi központtal az ország egész területén dolgozik.

Beüzemeléssel, szervizeléssel foglalkozó csapatunkba keresünk új kollégát.

Feladatok

  • szennyvíztisztító berendezések / rendszerek megelőző és eseti jellegű karbantartása;
  • egyszerű eszközhibák kijavítása;
  • technológiai hibák beazonosítása, továbbítása a szervizelést végző cég felé;
  • beüzemelés támogatása.

Elvárások

  • műszaki területek iránti érdeklődés és a műszaki érzék;
  • gépek, műszerek működése iránti érdeklődés;
  • csapatmunka iránti igény;
  • utazási hajlandóság(országos munkavégzés, de jelenleg főleg a Dunántúl érintett);
  • állóképesség;
  • talpraesettség és jó problémamegoldó képesség.

Előnyök

  • ha rendelkezel B kategóriás autóvezetői engedéllyel;
  • ha hasonló területen szereztél már tapasztalatot.

Amit kínálunk

  • A járványhelyzet által meg nem ingatott, hosszú távú, stabil munkalehetőség.
  • Amennyiben sikerül elérnünk a megfelelő létszámot a csapatban, 2022-től 4 napos munkahéttel is számolhatsz.
  • Normál, nem műszakos munkarend.
  • Változatosság, folyamatos fejlődési lehetőség.
  • Barátságos, közvetlen környezet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!