A Barabás Térburkolat Építő és Oktató Kft. kivitelezői csapatába keres munkájára igényes kőműves végzettségű kollégát

Barabás Térburkolat Építő és Oktató Kft.

Egyéb építőipari munkák

Munkavégzés helye: Veszprém és környéke

Nettó 375000 - 450000 / Hónap
2022. 05. 19.

Tanulj meg néhány hét alatt egy új szakmát, és csatlakozz térburkoló csapatainkba!  25 éves gyártói múlttal rendelkező cégünk idén új üzletágat indít, mely az általunk gyártott térkövek lerakását végzi csapatmunkában. Ebbe a Csapatba várunk!

A csapatok majdnem teljesen beteltek most 1-2 kőműves végzettségű hely még szabad!

Ne maradj le ez egy egyszeri alkalom!

Munkavégzés helye:

Veszprém megyei településeken történik, Veszprémi telephelyünkről indulva.

Ki számunkra az ideális jelölt:

Az ideális jelöltünk Veszprém közelében él, családos, józan életmódú férfi, mivel alapvetően fizikai munkáról van szó. Minél több tapasztalattal rendelkezik az építőiparban, ideális esetben már rakott térkövet, de ez nem feltétel. Munkatársaink munkájára igényes, precíz megbízható szakemberek, akik szeretnek alkotni és csapatjátékosok.(Egy térkőrakó brigád 3-5 emberből áll.)Munkahelyünk ideális azoknak, akiknek fontos a kiszámítható biztonság, a tervezhetőség.A Barabás Téglakő több mint 20 éves múlttal rendelkező magyar családi vállalkozás.A hétvégék szabadok. Mindenki 8 órában a teljes fizetésével van bejelentve.A munkákat Veszprém környékén vállaljuk, minden munkatársunk kap munkaruhát és a kifogástalan munkavégzéshez profi szerszámokat.

Jelentkezz és legyél az egyik elit térburkoló csapatunk tagja!

Küld el önéletrajzod a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  • A térburkolat lerakásának és elkészítésének megtanulása.
  • Térburkolatok elkészítése csapatmunkában.
  • Új Csapattagok betanítása.

Elvárások

  • Megbízhatóság.
  • Szakmai tapasztalat feltétel!
  • Precíz, igényes munkavégzés
  • “B” kategóriás jogosítvány előny
  • Józan életmód
  • Gépkezelői végzettség előny!

Előnyök

  • Tapasztalat
  • Jogosítvány
  • Gépkezelői jogosítvány

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős, (8 órás) szabályosan bejelentett alkalmazotti jogviszony.
  • 12 havi kiszámítható, versenyképes, pontos fizetés.
  • Az oktatás, és betanítás költségeit magunkra vállaljuk.
  • Bérezést adunk, az oktatás idejére.
  • Törvény szerinti pihenőidők betartása.
  • Teljesítményarányos plusz prémium.
  • Munkaruha.
  • Dinamikusan fejlődő vállalat.
  • Új szerszámok, gépek, eszközök.
  • Hosszútávú stabil munkalehetőség.
  • Szakmai fejlődési előrelépési lehetőség.