Takarító munkatársat keresünk 2 műszakos munkarendbe, veszprémi munkavégzésre

Pannon-Takarító Kft.

Takarító, takarítónő

Munkavégzés helye: Veszprém

2022. 07. 18.

Veszprémi területre keresünk 8 órás  takarítót, 2 műszakos munkarendbe.

Nagyobb fizikai erőt igénylő munka ezért elsősorban férfi munkavállalót keresünk. Takarításban szerzett tapasztalat előny de nem feltétel.

Várjuk önállóan dolgozni tudó, munkájára és önmagára igényes kollégák jelentkezését.

Feladatok

  • Terület takarítása, tisztán tartása
  • Takarítógépek kezelése

Elvárások

  • Szombatonkénti munkavégzés vállalása
  • Megbízható
  • Önmagára és munkájára igényes

Előnyök

  • Takarításban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • 8 órás bejelentett, éves munkaviszony
  • Korrekt bérezés, túlórázási lehetőség
  • Távolsági bérlet támogatás