Kereskedelem, értékesítés

Területi képviselő munkakörbe kollégát keresünk a UPC Magyarország Kft.-hez

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém és környéke
2018. 05. 07. 13:19

D2D Területi képviselő

A UPC-nél a kollégák mindig számíthatnak egymásra, és az ügyfeleik is számíthatnak rájuk. Náluk a legfontosabb érték az ember. Jó közösségben, családias légkörben dolgoznak, biztos munkahelyet és jövőképet kínálnak.
Meghatározó piaci szerepük és eredményeik is igazolják, hogy sikeres csapatot alkotnak. Ebbe a csapatba keresünk új területi képviselőket Veszprém területére.

FELADATOK:

  • Termékek és szolgáltatások értékesítése
  • Új ügyfelek felkutatása lista alapján, szerződéskötés
  • Ügyfelek személyes megkeresése
  • Ajánlatkészítés
  • Az eladások maximalizálása és a bevételek növelése
  • Képesség az ügyfél meghallgatására és igényeinek felmérésére
  • Piaci információk gyűjtése, azok közvetítése a területvezető felé

ELVÁRÁSOK:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
*Pozitív hozzáállás, törekvés a sikerre
  • Értékesítőként, üzletkötőként vagy területi képviselőként szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Vállalkozói státusz vagy hajlandóság arra, hogy vállalkozóvá váljon

ELŐNY:

  • Középfokú végzettség

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Teljesítményarányos juttatási rendszer extra bónuszokkal
  • Rugalmas munkaidő

Jelentkezni a krisztianmark.ehmann@upc.hu e-mail címen lehet, önéletrajz és „Személyes Üzletkötő” tárgy megjelölésével.