Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő munka Várpalotán angol nyelvtudással

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Várpalota
Fizetés: Bruttó 0 - 11111111 / Hónap
2018. 06. 26. 11:49

Ügyfelünk egy multinacionális gyártó vállalat. Az alapító fejlesztette ki a világ első kőzúzalékbevonatú acél tetőfedő termékét.
A következő öt évtizedben ezt a koncepciót fejlesztették a legkorszerűbb technológiákkal, és ez a vállalat gyors terjeszkedéséhez vezetett.

Jelenleg a PÉNZÜGYI csapat bővítésére keresünk új munkatársat KÖNYVELŐ pozícióba.

Az új munkatárs feladata lesz a főkönyvelő mellett a cég teljeskörű könyvelése.

Feladatok:

  • Kimenő és bejövő számlák teljes körű könyvelése (magyar és külföldi fióktelepek),
  • Aktív közreműködés a hó végi, év végi zárási feladatokban,
  • Banki utalások előkészítése, végrehajtása,
  • Banki könyvelési feladatok ellátása,
  • Költségelszámolások könyvelése,
  • Házi pénztár kezelése,
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás vezetése.

Elvárások:

  • Felsőfokú számviteli végzettség, vagy középfokú közgazdasági végzettség,
  • Legalább 2 – 3 év könyvelési területen szerzett tapasztalat multinacionális vállalatnál,
  • Angol nyelv alap / társalgási szintű ismerete,
  • MS Office ismeretek, elsősorban erős Excel tudás elvárt.

Juttatások, ajánlat:

  • Versenyképes juttatások,
  • Rugalmas munkaidő,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Családias munkahelyi légkör,
  • Remek főnökök és kollégák,
  • Várpalotai lakosoknak céges busz,
  • Munka-magánélet egyensúly maximálisan biztosítva!

Jelentkezés a bolvari.barbara@bap.hu email címen.