Napelemekkel foglalkozó cég keres villanyszerelőket

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2018. 07. 05. 16:02

Napelemes rendszerek kivitelezéseivel foglalkozó cég keres villanyszerelő kollégákat.

Feladatok:

  • napelemes tartó szerkezetek és napelemek szerelése (Tető,Szabadföldi)
  • fémszerkezeti munkák
  • kábel nyomvonalak kiépítése
  • kábelhúzás
  • elektromos kapcsolási rajzok olvasása, kötések, villamos rendszerek összeállítása

Elvárásaink:

  • 24-60 év közti
  • villanyszerelőknek középiskolai végzettség
  • nagyfokú precizitás, megbízhatóság
  • jó kommunikációs és problémamegoldó képesség,

Előnyt jelent:

  • hasonló feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • teljes munkaidős, határozatlan idejű állás, fix jövedelem
  • hétfőtől péntekig, munkavégzés

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését Info@solar-re.hu e-mail címre. Jelentkezéskor kérjük, hogy fényképes önéletrajzában munkabér igényét jelölje meg.