A vöröskő Kft. veszprémi központjába rendeléskezelő munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2018. 08. 03. 09:18

A 68 boltra kiterjedt országos üzlethálózat, több mint 900 munkatárs, stabil, tőkeerős pénzügyi háttér, folyamatosan bővülő piaci jelenlét.
A több mint 28 éves múlttal rendelkező Vöröskő Kft. a magyarországi műszaki kereskedelem legnagyobb magyar tulajdonú szereplője.

VESZPRÉMI KÖZPONTUNKBA

RENDELÉSKEZELŐ

MUNKATÁRSAT KERESÜNK.

Feladataid:
• Beérkező rendelések ellenőrzése, nyomon követése, kezelése
• Kapcsolattartás a központi ügyfélszolgálattal, társosztályokkal
• Kimutatások, statisztikák készítése

Elvárásaink:
• Adminisztratív munkakörben szerzett tapasztalat
• Excel magas szintű ismerete
• Önálló, logikus gondolkodás
• Precíz munkavégzés
• Gyors tanulási képesség
• Nyitott személyiség

Előny:
SAP vállalatirányítási rendszer ismerete
• Online „világ” ismerete

Amit kínálunk:
• Versenyképes jövedelem
• Stabil cégháttér
• Fiatalos, dinamikus csapat
• Hosszú távú munkalehetőség