Gépészmérnök tervező állás Veszprémben szakmai tapasztalattal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2018. 09. 11. 09:51

VESZPRÉMI automata berendezések gyártásával foglalkozó partnercégünk részére keresünk GÉPÉSZMÉRNÖK TERVEZŐ munkatársat.

Feladatok:

  • Egyedi célgépek, mérő berendezések gépészeti tervezése
  • Dokumentációk elkészítése
  • Projektek koordinálása

Elvárások:

  • Gépészmérnök / mechatronikai mérnök végzettség
  • Szakmai tapasztalat 3D-s géptervezés területén (Autodesk Inventor)
  • Szereléstechnikában szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Megbízhatóság, pontosság
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló munkavégzés
  • Szakmai elhívatottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Változatos feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés

Előny:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Gépészmérnök tervezőként szerzett tapasztalat

Jelentkezés, bővebb információ:
Önéletrajzzal az irodavp@opuswork.eu e-mail címen vagy a +36-70/323-0001 -es telefonszámon!