Kereskedelem, értékesítés

Bolti munkatársat keresünk veszprémi faipari szaküzletünkbe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2018. 09. 28. 11:21

Lelkes munkatársat keresünk kis létszámú veszprémi faipari szaküzletünkbe!

Főbb feladatok:

  • Vevői kapcsolattartás
  • Árajánlatok precíz kalkulációja
  • Árumozgatás, árukészlet frissítése, karbantartása
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Önállóság, rugalmasság
  • Felelősségteljes, határozott fellépés
  • Megbízhatóság, becsületesség

Előnyt jelent:

  • Műszaki beállítottság, műszaki érzék
  • Számítógépes ismeretek (Excel)
  • Faipari gépek és szerszámok ismerete
  • Angoltól eltérő idegen nyelvi ismeret

Amit kínálunk:

  • Változatos munkakör
  • Stabil háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Lendületes csapat

Pályakezdők is jelentkezhetnek!

Munkavégzés helye: 8200 Veszprém, Budapest út 54.

Ha felkeltette érdeklődését állásajánlatunk, várjuk jelentkezését az info@woodmaster.hu e-mail címen fényképes önéletrajzával!