Futár munkakörben álláslehetőség fő- vagy mellékállásban Veszprém településen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2018. 11. 14. 15:37

Saját gépjárművel rendelkező futár kollégát keresünk főállásba vagy mellékállásba, diákok jelentkezését is várjuk.

Bérezés: nettó 9000 Ft/nap + borravaló (átlag: 4000 Ft/nap)
Költségtérítés: 32 Ft/Km
Munkaidő: 11:00-22:30-ig 2 nap munka, 2 nap szabad főállásban

Feladatok:

  • pizza házhoz szállítása
  • számla átadása, pénz kezelése
  • a munkához szükséges adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • jogosítvány
  • helyismeret
  • ügyfélcentrikus gondolkodásmód
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság

Munkavégzés helye: Veszprém, Budapest u. 89/c

Jelentkezni az alábbi elérhetőségen lehetséges:

  • Fényképes önéletrajzzal az info@pizzasutode.hu e-mail címen.

Érdeklődni a 30/586 1633-as számon tudnak.