Fizikai, segéd, betanított munka

Gépkezelő-operátor munkatársat keresünk Veszprém és környékén

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém és környéke
2018. 11. 27. 09:18

Veszprémi Partnercégünk megbízásából keresünk munkatársat 1, 2 vagy 3 műszakba, hosszú távra, határozatlan idejű szerződéssel és kiemelkedő fizetéssel
az alábbi pozícióba:

GÉPKEZELŐ – OPERÁTOR

FELADATOK:

• Alkatrészek összeszerelése a munkautasítások alapján vagy gépek kezelése és irányítása
• Automata és félautomata gépek mellett történő munkavégzés
• Gépek rendeltetésszerű használata
• Munkalapok kezelése

ELVÁRÁSOK:

• Legalább 8 általános iskolai végzettség
• Jó kézügyesség és látás
• Figyelmes, pontos munkavégzés, önállóság
• Több műszakos munkarend vállalása

ELŐNY:

• Hegesztési ismeretek
CNC gépkezelői ismeretek
• Számítógépes ismeretek

AMIT KÍNÁLUNK:

• Biztos és hosszú távú munkalehetőség
• Kiemelkedő juttatási csomag (számos bónusz vagy prémium)
• Megemelt műszakpótlékok
• Összetartás, jó hangulat és erős háttértámogatás minden dolgozónak
• Munkába járási támogatás, ingyenes céges járat
• Igényes munkaruházat
• Veszprémen belül ingyenes buszjáratok vagy útiköltség térítés
• Céges rendezvények

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, várjuk jelentkezését a veszprem@hrcv.hu e-mail címen!

Információ:

  • 06 30 460 4066
  • 06 30 394 0353
  • 06 30 690 2260