Siófok-Szabadifürdőn ápoló munkatársakat keresünk

Viola 30 Kft.
Siófok
2019. 01. 08.

Siófok-Szabadifürdőn Calendula Ayurvedikus Magán Egészségügyi Intézet  ÁPOLÓ munkatársakat keres.

Az Intézet hagyományos és a modern orvoslást, a fejlett európai technológiát és az ezeréves keleti gyógyászati tapasztalatokat ötvözve 25 éve sikeresen és eredményesen működik.

Elvárás szakirányú végzettség (ápoló)

Feladat:

  • alap nővéri és adminisztrációs munkák elvégzés

pl:

  • vérnyomás, testhőmérséklet, testsúly és testkörfogatok mérése, EKG elkészítése, vérvétel, injekciók beadása
  • gyógyteák készítése és gyógykészítmények, gyógyteák kiadása a pácienseknek
  • beöntéseket előkészítése,elvégzése
  • asszisztálás
  • vizsgálati anyagok szakszerű levétele, csoportosítása,  laboratóriumba küldése
  • páciensek szakszerű tájékoztatása

Amit kérünk:

  • szakirányú végzettség
  • munkaszeretet
  • team munkában való munkavégzés képessége
  • megbízhatóság
  • jó kommunikációs képesség

Amit ajánlunk:

  • versenyképes fizetés
  • kiváló munkakörülmények
  • Magyarországon egyedülálló egészségügyi területen való fejlődési és tanulási lehetőség

Érdeklődni: 70/639-1500

Szakmai önéletrajzokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos
  • Megszakítás nélküli (váltásos)