Vendéglátás

Nápolyi pizzás kollégát keresünk Veszprémben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
Fizetés: Nettó 250000 - 500000 / hónap
2019. 03. 25. 08:35

Újonan nyíló belvárosi üzletünkbe keresünk lehetőleg veszprémi munkatársat.

Nagyon jó minőségű alapanyagokból készülő pizza elkészítéséhez keresünk motivált, önmagára igényes, lehetőleg nem dohányzó, tésztakészítésben jártas vagy pályakezdő kollégát.

Nem baj, ha nincs pizzázásban tapasztalatod, lényeg, hogy legyél elég elhivatott, hogy elsajátítsd!

Mivel hosszútávon szeretnénk leendő munkatársunkkal együtt dolgozni, így a betanítást vállaljuk.

Európai kereseti lehetőség, belátható munkabeosztás, fiatalos csapat.

Feladatok:

  • dagasztás
  • kézi nyújtás
  • higiénia
  • takarítás

Elvárások:

  • személyes higiénia
  • egészségügyi alkalmasság
  • motiváció
  • elhivatottság

Előnyök:

  • nem dohányzó
  • kézügyesség
  • pizzás tapasztalat

Amit kínálunk:

  • egész éves állás, jó munkakörülmények, tanulási lehetőség, kiemelkedő bérezés, továbbjutási lehetőség