Kereskedelem, értékesítés

Ékszerbolti eladó munka Veszprémben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Veszprém
2019. 04. 03. 14:58

Ha szeretnél egy jó hangulatú, lendületes csapat tagja lenni ha szeretnél szebbnél szebb ékszerekkel és órákkal dolgozni igényes, talpraesett, megbízható vagy esetleg beszélsz idegen nyelvet van kereskedelmi vagy szakirányú végzettséged akkor ne habozz, jelentkezz!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

VÁRUNK!

Feladatok:

  • óra és ékszer értékesítés

Elvárások:

  • igényes, talpraesett, megbízható
  • kereskedelmi vagy szakirányú végzettség

Előnyök:

  • idegen nyelv ismerete

Amit kínálunk:

  • jó hangulatú, lendületes csapatmunka
  • kellemes környezetben, szebbnél szebb ékszerekkel és órákkal dolgozni
  • korrekt fizetés