Értékesítő-szakeladó éves állás Balatonfüreden

Komfort-Bázis Kft.
Balatonfüred
Bruttó 200 000 Ft - 250 000 Ft / hónap
2019. 04. 12.

Dinamikusan terjeszkedő regionális kereskedelmi cégcsoport keres Értékesítő - szakeladó munkatársat balatonfüredi üzletébe (iparcikk, szerszám, színesfém, szerelési anyagok)

Feladatok

  • kiskereskedelmi értékesítés, vevők szakszerű kiszolgálása;
  • felmerülő kérdések, reklamációk kezelése, a cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás;
  • ajánlatadások, megrendelések kezelése;
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció, nyilvántartások vezetése és pénztárforgalom bonyolítása;

Elvárások

  • középfokú kereskedelmi, bolti eladói végzettség;
  • min. 1 év kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • udvarias, segítőkész, vevőközpontú hozzáállás,
  • jó kommunikációs készség.

Előnyök

  • Hasonló szakterületen szerzett áruismeret;
  • Rugalmasság, elkötelezettség
  • Önálló munkavégzés, jó problémamegoldó készség;

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • Versenyképes jövedelem;
  • egy műszakos munkarend;

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!