Művezető pozícióban álláslehetőség Veszprémben

MŰVEZETŐ pozíció betöltésére keres jelentkezőket a veszprémi Balaton Bútor Kft.

Feladatok

  • szervezi és irányítja dolgozók munkáját,
  • gondoskodik a munkafeltételekről,
  • felügyeli a technológiai előírások betartatását,
  • gondoskodik a termelési feladatok program szerinti gyártásáról,
  • új termékek technológiájának kidolgozása,
  • ISO minőségbiztosítási és környezetirányítási, valamint FSC rendszer szerinti munkavégzés

Elvárások

  • minimum faipari technikusi végzettség, vagy ezzel egyenértékű szakmai tudás,
  • gyors észjárás, kiváló problémamegoldó képesség,
  • számítástechnikai ismeretek (word, excel),
  • műszaki rajzok értelmezése.

Előnyök

  • felsőfokú végzettség,
  • bútoripari alapanyagok ismerete,
  • min. 2 éves, releváns területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség Európa vezető bútorgyártó cégénél,
  • versenyképes jövedelem,
  • egyéb béren kívül juttatások,
  • barátságos munkahelyi környezet,
  • legyen a közösségünk megbecsült tagja.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz elküldése kötelező!