Kereskedelem, értékesítés

Balatonalmádiba középfokú végzettséggel rendelkező munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Balatonalmádi
2019. 04. 24. 11:00

Kedves Álláskereső!

Érdekel az ingatlanpiac?

Kötetlen munkaidő mozgalmas hétköznapok!

Gyere hozzánk dolgozni és próbál ki magad!

Feladatok:

  • Használt és új építésű ingatlanok értékesítése
  • Megbízások felvétele, ingatlanok bemutatása
  • Folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása
  • Adás-vételi szerződések előkészítés

Elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség
  • 1-2 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • OKJ-s ingatlanközvetítői bizonyítvány előnyt jelent
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Internet, szövegszerkesztésl)

  • Értékesítési tapasztalat bármilyen területen.
  • Saját autó.
  • Idegen nyelv tudás, számlaképesség
  • Munkába állás:
  • Azonnal a tanfolyam elvégzése után.

Amit kínálunk:

  • Teljesítménnyel arányos KIEMELKEDŐEN MAGAS jövedelem
  • Frekventált utcafrontos iroda
  • Karrierlehetőség
  • Magas szintű képzés
  • Kitűnő infrastruktúra
  • Országos hirdetési felületek használata
  • Meglévő potenciális Ügyfélkör