Beszerző munkatársat keresünk faipari területre Veszprémben

A Balaton Bútor Kft. 120 évet átívelő tudása, tapasztalata és tradíciói, valamint a fejlett technológia és magas szintű minőségellenőrzés a céget mára a régió egyik legkorszerűbb bútorgyártó üzemévé tette.

Alapanyagaink folyamatos és problémamentes biztosítása érdekében BESZERZŐ munkatársat keresünk FAIPARI végzettséggel vagy azzal egyenértékű tapasztalattal.

Feladatok

  • beszállítókkal való kapcsolattartás és folyamatos egyeztetés a beszállítók által vállalt határidők tartására,
  • termeléshez és karbantartáshoz kapcsolódó anyagok, segédanyagok beszerzése,
  • a rendelésállomány nyomon követése a vevő/gyártási igények alakulásának megfelelően,
  • a megfelelő mennyiségű alapanyagkészlet biztosítása és szinten tartása,
  • a beszerzéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása,
  • társosztályokkal való együttműködés,
  • az új projektek alkatrész-beszállítóinak felkutatása, pályáztatása,
  • az éves megtakarítási tervekhez szükséges beszerzői intézkedések kivitelezése.

Elvárások

  • minimum középfokú faipari végzettség vagy azzal egyenértékű tapasztalat
  • beszerzéshez kapcsolódó ismeretek
  • tárgyalási szintű angol és/vagy német nyelvtudás.

Előnyök

  • felsőfokú faipari végzettség
  • 1-2 év beszerzői munkakörben eltöltött idő
  • FSC tanúsítványhoz kapcsolódó ismeret előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • változatos feladatok,
  • versenyképes fizetés,
  • egyéb, béren kívüli juttatások,
  • legyen a közösségünk megbecsült tagja.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • OKJ

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott