Fotós-eladó munkakörbe keresünk munkatársakat az Afrika múzeum és Állatkertbe

ÁLLÁSLEHETŐSÉG az Afrika Múzeum és Állatkertben!!!

AZONNALI munkakezdésre, dolgozni akaró, megbízható munkatársakat keresünk az Afrika Múzeum és Állatkertbe, fotós-eladó munkakörbe, július-augusztusra. Alapfokú fényképészeti ismeretek szükségesek. Egyetemistáknak, fiataloknak, pályakezdőknek kitűnő lehetőség.
Feladat: családi képek készítése, laborálás, értékesítés.

Természetesen digitális tükörreflexes fényképezőgépeket és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítunk!

Fényképes önéletrajzokat a"JELENTKEZEM" gombra kattintva várjuk.
Jelentkezési határidő: június 30.

Feladatok

  • Családok fotózása, fényképek nyomtatása, értékesítés.

Elvárások

  • Alapfokú fényképészeti ismeretek szükségesek.

Előnyök

  • Könnyű munka, viszonylag rugalmas munkaidő.

Amit kínálunk

  • Digitális tükörreflexes fényképezőgépeket és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközöket biztosítunk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!