Raktáros, zárjegyező kollégát keresünk Veszprémben

Italguru Kft.

Áruátvevő/ Árumozgató

Munkavégzés helye: Veszprém

Bruttó 200000 - 350000 / hónap
2019. 08. 09. 09:12

Az Italguru Kft keres Veszprémben található munkahelyre, könnyű fizikai munkára új Kollégát.

Cégünk minőségi italok forgalmazásával foglalkozik, és keresünk olyan kollégát aki már nem fiatal, de szeretne dolgozni. Precíz és megbízhatóság a fő erénye. Mi kiemelkedő bérezést kínálunk ezért.

Feladatok

  • Reggel 8 és 11 óra között raktári feladatok elvégzése. Áruátvétel, szállítmányok összekészítése, anyagmozgatás.
  • 11-16.30 között, italok zárjegyzése, magyarszövegezése, egyéb raktári feladatok.

Elvárások

  • Megbízható
  • Gyors és ügyes
  • Jó csapatjátékos
  • Kitartó

Amit kínálunk

  • Egy megbízható kereskedelmi cég kínál könnyű fizikai munkát, olyan embernek aki gyorsan tanul, jó kézügyeséggel rendelkezik, figyelmes, és szereti a kihívásokat.
  • Nem szalagmunka, nem unalmas, nem multi
  • Gyorsaság és figyelem=magas jövedelem
  • Munkabér: alapfizetés+üvegenként plusz jövedelem darabszám utáni elszámolás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!